Bodrum Tv Tamir Servisi

Tv Led Bar Değişimi

Bodrum Coşkun Elektronik tv tamir servisi olarak led bar tamir ve değişimi Led tv’ lerde en sık karşılaşılan arızalardan olan led bar tamir ve değişimi ile bozulan televizyonunuzu 6 ay garantili bir şekilde kullanılabilir hale getiriyoruz.

Led Televizyon arızalarının bir taneside Led barların bozulmasıdır. tv Led barların değişimi tv led bar tamir ve değişimi atolyemizde yapılmaktadır. tv Led barların takım halinde yenisi ile değişimi yapılmaktadır. Yapılan Led bar değişimlerine garanti verilmektedir. tv Led bar değişim fiyatları marka ve modele göre değişmektedir.

Sizinde televizyonunuzun ekranında kararmalar başladı mı ya da ekranda bölgesel göz kırpmalar? Bu tarz sorunlar genellikle tv nin servis süresinin dolmasına yakın ortaya çıkar akabinde ekranın tamamen kararmasıyla televizyonunuz kullanılamaz hale gelir. Bu tv led arka aydınlatma ledlerinin değişimi yapılması gerekmekte bodrum tv led bar değişimi için bizimle iletişime geçiniz.

Tv Led Değişim Fiyatları

Televizyon markası ve modeline göre fiyatlar değişmekte her tv marka modelin fiyatlarınla ilgili bilgi almak için lütfen whatsapp 0545 334 92 92  hattımıza tv etiket resimini veya marka ve model bilgilerini iletilmesi durumunda sizlere en ekonomik çözümler sunmaktayız tv led bar değişimi yaptırmadan bizden bilgi almayı unutmayın

Led Değişimi Tv Markaları

Samsung tv led değişimi

Beko tv led değişimi

Arçelik tv led değişimi

Philips tv led değişimi

Lg tv led değişimi

Hi level tv led değişimi

Sunny tv led değişimi

Awox tv led değişimi

Axen tv led değişimi

Vestel tv led değişimi

Regal tv led değişimi

Altus tv led değişimi

Arçelik tv led değişimi

Sony tv led değişimi

Led değişim ücretleri fiyat bilgisi için arayın yada whatsapp 0545 334 92 92

Kullandığımız led markaları orjinal olup sevisimiz’den tarafımızca modeline göre 6 Ay garanti vermekteyiz
Led değişim fiyatları konusunda en kaliteli ve ekonomik çözümleri en hızlı ve en kısa zamanda tv led değişimini yapıyoruz.

 

Servis Garantisi

kullanmakta olduğunuz televizyon led bar arızasında cihazınızı garantisi olup olmadığını kontrol ederek led değişim talebinde bulunun garantili olan televizyonlara her marka garanti süreci boyunca led bar değişimini ücretsiz yapmakla yükümlüdür. Bodrum Coşkun Elektronik tv tamir servisi olarak garantisi bitmiş cihazlara veya kendi isteginize göre cihazlarınızda 6 ay garanti kapsamında ücretli olarak led bar değişimi yapmaktayız